INKAPO
Zasílání novinek E-mailem

rychlý kontakt
Jan Petrtyl
Marketing & obchod

tel.: 721 424 918
e-mail: j.petrtyl@inkapo.cz

INKAPO
Ledenická 12
České Budějovice 6 - Srubec
370 06 
 

Energetický specialista INKAPO na Facebooku  Energetický specialista INKAPO na Google+  Energetický specialista INKAPO na Twitteru  Energetický specialista INKAPO na YouTube

Pracujeme pro zákazníky z celé ČR
 

Nechte nám rychlý vzkaz. Komunikace s námi Vás mile překvapí.

Energetický průkaz přehledně

energetický průkaz

Vážení návštěvníci, vítáme Vás na stránce, která se věnuje tématu energetický průkaz. Protože se v dnešní době v souvislosti s energetickou náročností budov velmi často hovoří o energetickém štítku, energetickém průkazu, apod., připravili jsme pro Vás tuto stránku, kde tyto termíny jasně a přehledně vysvětlujeme.

energetický průkaz: co to znamená?

Ze zákona má od Nového roku mnoho lidí (subjektů) povinnost prokázat energetickou náročnost budovy. V televizi, rádiu i v novinách čteme o energetických štítcích či energetických průkazech. To jsou však zavádející pojmy, protože zapotřebí je většinou tzv. průkaz energetické náročnosti budovy.

Klíčové informace o energetickém průkazu

Protože správným názvem tedy je průkaz energetické náročnosti budovy (někdy též tzv. PENB), zde jsou základní informace o tomto produktu:

Kdo potřebuje průkaz energetické náročnosti budovyNáležitosti průkazu energetické náročnosti budovy | Jak probíhá zpracování průkazu energetické náročnosti budovy | Cena průkazu energetické náročnosti budovy 

Energetická náročnost budov: často kladené dotazy

Pokud máte jakékoli dotazy, rádi Vám (samozřejmě zadarmo) poradíme. Položte dotaz o energetïckém průkazu či se podívejte na již zodpovězené dotazy o energetické náročnosti budov našich návštěvníků a zákazníků.

energetický průkaz diskusní fórum a často kladené dotazy

Zpět - tlačítko