INKAPO
Zasílání novinek E-mailem

rychlý kontakt


Ing. Zdeněk Petrtyl
energetický specialista

tel.: 724 034 897
e-mail: z.petrtyl@inkapo.cz

INKAPO
Ledenická 12
Srubec (okr. Č. Budějovice)
370 06 

Nechte nám rychlý vzkaz. Komunikace s námi Vás mile překvapí.

Energetický specialista INKAPO

Od energetického hodnocení po stavební projekty

Sídlíme v Českých Budějovicích a od roku 2008 pracujeme pro zákazníky - domácnosti, firmy i veřejnou správu z celé České republiky, nejčastěji pak pro klienty z Čech a Prahy. 

 

 

      

 

Máte 10 vteřin? Zaujmeme vás

 

Vymýšlíme řešení úspor energie pro 21. století, ale snažíme se navazovat na tradici první republiky: dané slovo a podání ruky platí. Ať už připravujeme energetický průkaz nebo projekt pro velký bytový dům.

 

Ptáme se, nasloucháme a pracujeme pečlivě

 

Překvapuje vás někdy, jak jednoduchá bývají nejlepší řešení? Jde o to je vymyslet. Když připravujeme jakýkoli návrh, respektujeme přání zákazníka. Ale zároveň máme na paměti, že výsledek bychom používali i my sami. 

 

Pod svou práci se podepisujeme

 

Na výsledky své práce jsme hrdí a stojíme si za nimi. Tečka.

 

 

Kontaktovat energetického specialistu

 

Rádi se s Vámi seznámíme

 

Ing. Zdeněk Petrtyl

Energetický speicalista, auditor

Zdeněk firmu odborně zaštiťuje i vede. Připravuje energetická hodnocení a navrhuje řešení, která zajistí úspory energie. Ve stavebnictví se pohybuje nepřetržitě od roku 1983, kdy promoval na Fakultě stavební ČVUT v Praze.

Snižování energetické náročnosti budov se naplno věnuje od roku 2008, kdy založil INKAPO. Předtím působil ve vedení několika firem z odvětví okna-dveře, v tomto oboru také vydal několik publikací a podílel se i na vývoji dnes již klasického okenního profilu Euro IV-78.

Ve volném čase se věnuje četbě klasické i moderní literatury, velmi blízko má k filosofii. Závodil na divoké vodě, horských kolech i v běhu na středních tratích.  

 

    

 

 

Kontaktovat energetického specialistu

 

Pracujeme pro domácnosti, firmy i veřejné instituce

Mezi našimi zákazníky najdete nadnárodní korporace i malé firmy, domácnosti i veřejnou správu. Od roku 2008 jsme zpracovali již více než 200 zakázek různých typů - energetických auditů, posudků (včetně kompletního servisu např. pro Novou zelenou úsporám), stavebních projektů, měření termokamerou či průkazů energetické náročnosti budov.

Zpět - tlačítko