INKAPO

Rekonstrukce a zateplení bytových domů v Kaplici

Komplexní balíček služeb spojených s revitalizací a zateplením bytových domů

Nabízíme kompletní servis pro revitalizaci bytových domů

Prohlédnout naše služby spojené se zateplením

SNÍŽENÍ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BYTOVÝCH DOMŮ V Kaplici a okolí

Zpracováváme kvalitní návrhy na zateplení bytových domů. Kromě projektové dokumentace poskytujeme i další služby: organizace výběrového řízení na dodavatele stavebních prací, vyřízení stavebního povolení či přípravu a vyřízení agendy spojené se získáním dotace na zateplení.

V Kaplici zpracujeme projekt zateplení/revitalizace/rekonostrukce bytového domu - panelového či zděného cihlového.


Mám zájem o nezávaznou nabídku zpracování projektové dokumentace na revitalizaci - zateplení - rekonstrukci bytového domu

CESTA K REVITALIZACI VAŠEHO BYTOVÉHO DOMU V Kaplici a okolí

 1. Přijedeme se podívat na Váš dům, posoudíme jeho stav a navrhneme objektivní možnosti pro dosažení úspor energie a řešení aktuálních problémů (např. s vlhkostí, balkony/lodžiemi, plísněmi apod.).
   
 2. Pokud to bude přínosné a účelné, provedeme termografické měření budovy (interiérové i exteriérové). Díky analýze pořízených snímků odhalíme místa, kde jsou tepelné mosty a kterým bude nutné během zateplovacích prací věnovat zvýšenou pozornost.
   
 3. V případě rozsáhlejších rekonstrukcí je také možné na počátku provést energetický audit - komplexní energetické posouzení budovy. Energetický audit také obsahuje ekonomickou analýzu, díky které je možné určit dobu návratnosti opatření a jejich ekonomickou efektivnost.
   
 4. Připravíme projektovou dokumentaci pro stavební povolení, která bude obsahovat také průkaz energetické náročnosti budovyrozpočet stavby a další dokumenty.
   
 5. Vyřídíme stavební povolení. Budeme komunikovat s úřady a zajistíme distribuci projektové dokumentace na všechna potřebná místa.
   
 6. Připravíme transparentní výběrové řízení na dodavatele stavebních prací. Zajistíme, aby nabídky zaslané jednotlivými stavebními firmami byly porovnatelné a pomůžeme Vám vybrat solidního dodavatele. Nejsme napojeni na žádnou firmu ani technologii a naše doporučení jsou nezávislá.
   
 7. Zajistíme objektivní stavební dozor nad prováděním stavebních prací.
   
 8. Po vyhlášení dotačního programu vyřídíme vše potřebné pro získání dotace na zateplení Vašeho bytového domu.

 

Mám zájem o nezávaznou nabídku zpracování projektové dokumentace na revitalizaci - zateplení - rekonstrukci bytového domu

  Zjistit více o firmě INKAPO

 

Příklad bytového domu v Kaplici, pro který jsme zpracovávali průkaz energetické náročnosti budovy

Bytový dům v Kaplici

PRACUJEME PRO SVJ, BYTOVÁ DRUŽSTVA I JINÉ KLIENTY

Máme zkušenosti s prací pro všechny typy klientů - od SVJ a bytových družstev, přes nadnárodní korporace i malé a střední firmy až po veřejný sektor.

Příklady našich klientů, pro které jsme zpracovávali projekty, energetické audity, PENB, energetické posudky či další produkty.

 

Společně prodiskutujeme možnosti pro zateplení a revitalizaci Vašeho bytového domu - panelového nebo zděného

 

Vyzkoušejte komunikaci, která Vás mile překvapí

Zpět - tlačítko