INKAPO
Zasílání novinek E-mailem

rychlý kontakt


Ing. Zdeněk Petrtyl
energetický specialista

tel.: 724 034 897
e-mail: z.petrtyl@inkapo.cz

INKAPO
Ledenická 12
Srubec (okr. Č. Budějovice)
370 06 

Nechte nám rychlý vzkaz. Komunikace s námi Vás mile překvapí.

Energetický specialista a auditor / Služby / Nová zelená úsporám - servis / Proč nás zvolit jako partnera pro Novou zelenou úsporám 2013/2014?

Proč nás zvolit jako partnera pro Novou zelenou úsporám 2013/2014?

Víme, že na trhu nejsme sami. Ale víme též, že vyčníváme. Prosím, přesvědčte se proč.

1. Máme bohaté zkušenosti z prvního programu Zelená úsporám i z programu Nová zelená úsporám (1. výzvy)

Za dobu, kdy program běžel, jsme pomohli desítkám lidí získat podporu. Ani jedna žádost nebyla zamítnuta. Kromě toho jsme zpracovali i desítky posudků, studií, auditů, projektů a podobných dokumentů.

Zkušenosti z praxe - Zelená úsporám 1
Se zpracováním projektu Zelená úsporám jsem byla velice spokojena. Jak s poradenskou přípravou, odborným posudkem – energetického hodnocení v rámci programu Zelená úsporám, tak i kvalitním zpracováním projektové dokumentace, krycího listu a vypracováním žádosti pro Ministerstvo životního prostředí. Následné schvalování díky pečlivému zpracování  projektové dokumentace pak proběhlo bez připomínek. Připomínky neměly ani prováděcí firmy, a tak závěrečné posouzení na MŽP proběhlo rychle i co se týká finanční podpory. Tuto firmu všem doporučuji.

-- Al. Havlínová, České Budějovice

S firmou Inkapo jsem byl velmi spokojen. Mým cílem bylo získat dotaci v programu Zelená úsporám. Od počátku až do konce proběhlo vše tak, jak mělo. Na základě odvedené práce, komunikace i celkového přístupu mohu firmu jen doporučit.

-- J. Púry, Křenovice-Dubné

2. Máme téměř 30 let zkušeností ve stavebnictví

Pro někoho je práce pouze zdrojem výdělku. Pro nás je práce koníčkem a věříme, že to, co děláme, má smysl. Věříme, že má smysl pokusit předat planetu v alespoň stejném (a ideálně v lepším) stavu, než jsme ji dostali od našich předků. Tím, že se snažíme hledat energetické úspory, přispíváme k udržitelnému rozvoji. Ing. Zdeněk Petrtyl (energetický specialista) vystudoval Stavební fakultu ČVUT v Praze. Od počátku kariéry (1983) se pohybuje ve stavebnictví.

3. Máme oprávnění a práci děláme sami. Nejsme mezičlánek.

Vypracovávat energetické posudky a projekty mohou jen oprávněné osoby. Ověřte si na stránkách České komory autorizovaných inženýrů a techniků, že do jejich seznamu patříme (Ing. Zdeněk Petrtyl). Stejně tak nás naleznete v seznamu energetických specialistů MPO ČR. Jsme členy Asociace energetických auditorů . Nikomu práci nepřeposíláme, nikdo ji za nás nedělá, nejsme mezičlánkem. To, za co zaplatíte, děláme my, neplatíte tak navíc žádnou zbytečnou obchodní provizi.

4. Aktivně publikujeme

Přednášíme na odborných konferencích, píšeme články a vydali jsme již dvě monografické publikace ze světa oken a dveří.

5. Naše slovo platí

Věříme, že podnikat se nejen dá, ale má a musí slušně a poctivě. Naše slovo platí. A když říkáme, že pro Vás uděláme maximum, je to pravda.

6. Vy jste naším hnacím motorem

Navzdory tomu, že česká ekonomika je ekonomikou smíšenou s převládajícím vlivem tržních sil, v mnohých společnostech berou zákazníka jako přítěž a nutné zlo. My však víme, že jste to Vy, kdo platí naši mzdu. A chceme s Vámi spolupracovat nejen kvůli obchodu, ale zejména proto, že hluboce věříme v to, že děláme správnou věc.

Nová zelená úsporám pro nás není jen program.

Zpět - tlačítko