INKAPO

Pronájem průmyslového objektu

07.04.2013 | Komentáře: 0 | Přečteno: 2633x

Dobrý den pronajímám průmyslový objekt jako fyzická osoba právnické osobě, musím nechat zpracovat PENB na tento objekt? díky OP

Autor: O. Podzimek

Odpověď:

Pokud pronajímáte průmyslovou budovu jako celek, pak se na Vás povinnost mít průkaz energetické náročnosti podle zákona 318/2012 Sb. o hospodaření energií, § 7a, odst. 2, čl. 1 jednoznačně vztahuje a povinnost Vám vznikla k datu 1.1.2013.

Autor: Zdeněk Petrtyl

Komentáře

Přidat komentář


Autor:
E-mail:
Nadpis:
Komentář:



Zpět - tlačítko